Страница 75 из 319 ПерваяПервая ... 256571727374757677787985125175 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 741 по 750 из 3186

Тема: Азиатская косметика (sasa.com, ebay) - отзывы

V.I.P. Наталі
    Галюня, не прибідняйся (нічого, що на Ти?). Бо ти - справжня красуня. А пудрочці дай другий шанс, вона така мила на вигляд. А скільки коштує?
    Я теж сьогодні одержала свою чергову пудру SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++ (від Лєни і Русічки). Ох, як вона мене порадувала!

V.I.P. mar1sha
    А чим саме порадувала? Який колір, фініш, шкіру не сушить?

V.I.P. Галина
    Цитата Сообщение от Наталі Посмотреть сообщение
    Галюня, не прибідняйся (нічого, що на Ти?). Бо ти - справжня красуня. А пудрочці дай другий шанс, вона така мила на вигляд. А скільки коштує?
    Я теж сьогодні одержала свою чергову пудру SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++ (від Лєни і Русічки). Ох, як вона мене порадувала!
    Натали,конечно на ты,мы ж уже тут все свои.Спасибо за комлимент(извини ,что отвечаю на русском,нет украинского шрифта )Уже точно не помню ,но по-моему,пудра стоила около 80 грн.Натали, а ты сможешь написать отзыв на пудру SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++? Очень интересно.

V.I.P. Yuliya_Kas
    Девочки, обещала фото морщин со змеиным кремом Мизон )))

вот результат : тыц

5. 7 пользователя(ей) сказали cпасибо Yuliya_Kas за это сообщение:
    anna-bell (20.05.2012),asia (20.05.2012),MagnaCharta (28.05.2012),marusya_sunny (20.05.2012),olunka (20.05.2012),Rysichka (20.05.2012),Жасминка (06.06.2012)

V.I.P.
    Цитата Сообщение от Mariann Посмотреть сообщение
    Ссылка не открывается.

Глянула состав одним глазом,много пептидов.Видимо комплекс специальный подбирали.Но смущает глицерин ана втором месте списка.Для крема под глаза не айс.
    Вот информация от моей знакомой -- косметолога: "Глицерин есть двух видов - из нефти и из растительного сырья (окопник, оливковое масло). Действие разное, диаметрально противоположное. Так же, как и витамин С -- природный и синтезированных в хим. лаборатории". А этот крем не из дешевых,думаю и ингредиенты будут качественные. http://dslaboratories.com/home.php

7. Сказали спасибо ЛАДА:
    olunka (20.05.2012)

V.I.P. olunka
    Цитата Сообщение от Yuliya_Kas Посмотреть сообщение
    Девочки, обещала фото морщин со змеиным кремом Мизон )))

вот результат : тыц
    Юля сегодня щедра на отзывы))) Юль, отпишусь и здесь - какой чистый лобик И, по-моему, веснушек стало меньше

9. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо olunka за это сообщение:
    Rysichka (20.05.2012),Yuliya_Kas (20.05.2012)

V.I.P.
    Цитата Сообщение от ЛАДА Посмотреть сообщение
    Вот информация от моей знакомой -- косметолога: "Глицерин есть двух видов - из нефти и из растительного сырья (окопник, оливковое масло). Действие разное, диаметрально противоположное. Так же, как и витамин С -- природный и синтезированных в хим. лаборатории". А этот крем не из дешевых,думаю и ингредиенты будут качественные. http://dslaboratories.com/home.php
    Глицерин,из какого-бы сырья он не был получен,это трехатомный спирт.Он гигроскопичен(ГИГРОСКОПИЧНОСТЬ - способность материалов или веществ поглощать влагу из окружающей среды (обычно пары воды из воздуха))!Если процент глицерина из любого сырья в косметическом продукте от 20% и выше,то в при недостаточной влажности воздуха он может высушивать кожу!Но этого можно избежать,если в крем вводить масляные компоненты.Они будут создавать на поверхности кожи полуокклюзивную пленку,которая будет препятствовать испарению влаги.Получится эффект влажного компреса.В креме,на который ты давала ссылку,я таких компонентов не нашла!
    А вообще,для условий низкой влажности рекомендуемая доза введения глецирина 0,5-5%.
    Я не химик и не косметолог.Но к вопросам,которые меня интересуют,отношусь серьезно.Это та сжатая и весьма неполная информация,которую я собрала по поводу глицерина.Изучала и серьезных авторов,читала различные статьи.

11. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо Mariann за это сообщение:
    MagnaCharta (28.05.2012),marusya_sunny (20.05.2012)

V.I.P. Наталі
    Цитата Сообщение от Галина Посмотреть сообщение
    Натали, а ты сможешь написать отзыв на пудру SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++? Очень интересно.
    Дівчата, пудрою SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++ користуюся тільки другий день, але, думаю, це той продукт, який, якщо підходить, то з першого дотику. Подобається, як лягає на мою комбі шкіру, гарно матує, наносила без бб-крему, а вигляд, ніби з ним. Хоча не скажу, що пудра надто щільна, дуже приємна оксамитна текстура. Усіх вад не приховає, але тон вирівняє. Більшого і не чекаю від неї. Запах квітковий, ненав'язливий, відчуваю його тільки, поки наношу спонжем пудру. Колір - середній беж, без явної жовтизни або рожевого відтінку. У мене шкіра світла, не біла-біла, але достатньо світла без жовтого підтону, і пудри на ній практично не помітно. Ну, якщо не придивлятися прискіпливо, бо пори у мене широкі . А якщо вже пошукати, до чого б причепитися, то, стоячи біля вікна проти сонця, місцями в порах помітила її, але таке спостерігаю у себе з будь-якою пудрою або тональним чи бб-кремом, пильно розглядаючи. Не знаю, чи підійде пудра влітку на засмагу чи дівчатам зі смаглявою шкірою, але мукою точно не лежить, не вибілює і не сушить. А ще ця пудра дуже подібна до SKIN79 Sun Protect BB Pact SPF30, якою я користуюся вже другий місяць. Різниці між ними практично не бачу і не відчуваю. Спеціально сьогодні нанесла одну на одну половину обличчя, а другу, відповідно, на другу. Обличчя - однорідне! Тобто відрізняються пудри тільки запахом (колір практично однаковий) і, зрозуміло, дизайном. А дизайн в обох такий гарний, що навіть не знаю, де кращий. Вибирала пудри за описами з різних ресурсів, у тому числі англомовних і "ієрогліфомовних". За описами було обіцяно матування, приховування пор, зволоження (у SKIN79 Sun Protect BB Pact SPF30). В результаті, за цими критеріями вибрала 2 практично однакові пудри одного виробника, але не шкодую. Оскільки пудра для мене неодмінний, архіважливий косметичний продукт у моїй косметичці і взимку і влітку. Великою перевагою цих азійських пудр (на відміну від європейських) є наявність санскрін, вважаю це істотним плюсом. А ще радує вага 13 і 15 г, а не якихось там 7-9. Шукаючи інформацію про ці пудри, натрапила на таку цікаву презентацію продукції SKIN79, є там і мої пудрочки (тільки там вони виглядають жовтішими, ніж є насправді) http://sassyd0ll.livejournal.com/144095.html
    і ще тут опис http://www.topcream.ru/statia-skin79-pact.html
    Ага, іще - ціна питання:
    SKIN79 Sun Protect BB Pact SPF30 - 120 грн
    SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++ - 67 грн (на жаль, там, де брала, вже закінчились).
    І що, ви думаєте, маючи дві пудри, яких мені вистачить років на два, я заспокоїлась? Ага, якраз. Очі завидющі поглядають і далі на всякі гарненькі пудрениці. Ось Даша-Русічка, знайшла новинку від Тоні Молі у вигляді мордочки котика, і все, немає мені спокою.

13. 9 пользователя(ей) сказали cпасибо Наталі за это сообщение:
    Alina_Malinovna (21.05.2012),anna-bell (21.05.2012),Hope. (21.05.2012),MagnaCharta (28.05.2012),mar1sha (21.05.2012),mari_na (21.05.2012),marusya_sunny (20.05.2012),taby (20.05.2012),Галина (20.05.2012)

V.I.P. Галина
    Цитата Сообщение от Наталі Посмотреть сообщение
    Дівчата, пудрою SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++ користуюся тільки другий день, але, думаю, це той продукт, який, якщо підходить, то з першого дотику. Подобається, як лягає на мою комбі шкіру, гарно матує, наносила без бб-крему, а вигляд, ніби з ним. Хоча не скажу, що пудра надто щільна, дуже приємна оксамитна текстура. Усіх вад не приховає, але тон вирівняє. Більшого і не чекаю від неї. Запах квітковий, ненав'язливий, відчуваю його тільки, поки наношу спонжем пудру. Колір - середній беж, без явної жовтизни або рожевого відтінку. У мене шкіра світла, не біла-біла, але достатньо світла без жовтого підтону, і пудри на ній практично не помітно. Ну, якщо не придивлятися прискіпливо, бо пори у мене широкі . А якщо вже пошукати, до чого б причепитися, то, стоячи біля вікна проти сонця, місцями в порах помітила її, але таке спостерігаю у себе з будь-якою пудрою або тональним чи бб-кремом, пильно розглядаючи. Не знаю, чи підійде пудра влітку на засмагу чи дівчатам зі смаглявою шкірою, але мукою точно не лежить, не вибілює і не сушить. А ще ця пудра дуже подібна до SKIN79 Sun Protect BB Pact SPF30, якою я користуюся вже другий місяць. Різниці між ними практично не бачу і не відчуваю. Спеціально сьогодні нанесла одну на одну половину обличчя, а другу, відповідно, на другу. Обличчя - однорідне! Тобто відрізняються пудри тільки запахом (колір практично однаковий) і, зрозуміло, дизайном. А дизайн в обох такий гарний, що навіть не знаю, де кращий. Вибирала пудри за описами з різних ресурсів, у тому числі англомовних і "ієрогліфомовних". За описами було обіцяно матування, приховування пор, зволоження (у SKIN79 Sun Protect BB Pact SPF30). В результаті, за цими критеріями вибрала 2 практично однакові пудри одного виробника, але не шкодую. Оскільки пудра для мене неодмінний, архіважливий косметичний продукт у моїй косметичці і взимку і влітку. Великою перевагою цих азійських пудр (на відміну від європейських) є наявність санскрін, вважаю це істотним плюсом. А ще радує вага 13 і 15 г, а не якихось там 7-9. Шукаючи інформацію про ці пудри, натрапила на таку цікаву презентацію продукції SKIN79, є там і мої пудрочки (тільки там вони виглядають жовтішими, ніж є насправді) http://sassyd0ll.livejournal.com/144095.html
    і ще тут опис http://www.topcream.ru/statia-skin79-pact.html
    Ага, іще - ціна питання:
    SKIN79 Sun Protect BB Pact SPF30 - 120 грн
    SKIN79 Diamond UV Screen BB pact SPF22 PA++ - 67 грн (на жаль, там, де брала, вже закінчились).
    І що, ви думаєте, маючи дві пудри, яких мені вистачить років на два, я заспокоїлась? Ага, якраз. Очі завидющі поглядають і далі на всякі гарненькі пудрениці. Ось Даша-Русічка, знайшла новинку від Тоні Молі у вигляді мордочки котика, і все, немає мені спокою.
    Спасибо большое за такой подробный отзыв)))

V.I.P. Наталі
    Цитата Сообщение от Галина Посмотреть сообщение
    Спасибо большое за такой подробный отзыв)))
    Нема за що. Думала, коротко відпишусь, а вийшов цілий твір.