Страница 1 из 2 12 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16

Тема: Спорт у житті людини

 1. #1
  Наблюдатель
  Регистрация
  05.05.2014
  Сообщений
  1

  улыбка Спорт у житті людини

  :Більшість людей вже чули про те, що надмірні й інтенсивні навантаження несприятливим чином позначаються на здоров'ї та загальному стані організму. Однак не всі чули про користь спорту. Під час заняття фітнесом відбувається збільшення вироблення опіоїдів. Одні вчені вважають, що це залежить від того, що при виконанні фізичних вправ організм починає відчувати біль. Опіоїди сприяють збільшенню больового порога, уповільнити серцебиття, знизити артеріальний тиск, прискорити процес реабілітації (відпочинку).
  Інші дослідники доводять, що зміна концентрації деяких хімічних речовин, або так званих нейротрансміттер, може впливати на підвищення настрою під час тренувань. Особливо, зміни концентрації норадреналіну і серотоніну були виявлені при експериментах на тваринах. Підвищений рівень таких речовин також був зафіксований у людей з ознаками стресу. Антидепресивну дію фізичних вправ пов'язують зі зниженням норадреналіну і серотоніну в головному мозку.
  Напруга в м'язах посилюється під час стресу і може стати причиною багатьох скелетно-м'язових захворювань. Проте фізичні вправи сприяють і м'язовому розслабленню. Після напруженого тренування м'язи розслаблюються. Один експеримент з вимірювання електричної активності в м'язах довело, що ходьба, пробіжка або їзда на велосипеді збавляє напруга в м'язах на 50% через півтори години після тренування. Фізичне розслаблення звичайно завжди тягне за собою і психологічне релаксірованіе.
  Енергійні вправи, такі як, наприклад, ходьба, біг, веслування або плавання підвищують альфа-хвильову активність в головному мозку. Електрична активність мозку можна побачити на електроенцефалограмі. Альфа-хвилі відповідають за спокійне емоційний стан людини, наприклад, як під час медитації. Ритмічне дихання під час виконання деяких вправ також сприяють збільшенню активності альфа-хвиль.
  Деякі дослідники стверджують, що систематичні фізичні вправи середньої напруженості сприяють появі свого роду імунітету до стресу. Доведено, що фізично активні люди більш стабільні до нервових зривів, ніж люди, що ведуть малорухливий спосіб життя.
  Таким чином, користь спорту очевидна: регулярні заняття фізичними вправами (фітнесом) тренують не тільки тіло людини, але і піднімають настрій, вселяють упевненість, загартовують нервову систему.

 2. #2
  Наблюдатель
  Регистрация
  24.06.2015
  Сообщений
  4
  Хорошая статья. Полностью согласна. На личном опыте могу сказать, что у меня в целом лучше настроение, самочувствие, я менее агрессивна во время ПМС. А еще чисто эстетический эффект. Когда молодые девушки, которым еще нет и тридцати а у них кожа дряблая даже на руках. Где там мышцы, но хотя бы кожа в целом должна быть в тонусе. Не обязательно ходить в дорогие клубы. Каждый может заниматься и в домашних условиях хотя бы по чуть чуть, главное регулярно.

 3. #3
  Banned
  Регистрация
  09.11.2015
  Адрес
  Київ
  Сообщений
  7
  хороша стаття. Дуже цікава, мені сподобалась

 4. #4
  Banned
  Регистрация
  01.08.2014
  Сообщений
  50
  Поблагодарили
  1
  Без спорта никуда, а то можно заржаветь)

 5. #5
  Наблюдатель
  Регистрация
  23.11.2016
  Сообщений
  1
  Погоджуюсь з автором статті. Спорт сьогодні є хорошим засобом зміцнення не лише фізичного здоров'я)

 6. #6
  Наблюдатель
  Регистрация
  27.11.2016
  Адрес
  Киев, Украина
  Сообщений
  2
  Спортом стоит заниматься, если выбрать тот вид, который приносит удовольствие. Ведь зачем заставлять себя бегать, если на самом деле нравится водная аэробика?)

 7. #7
  Новичок zaya
  Регистрация
  26.07.2014
  Сообщений
  14
  Да понятно, что спорт это залог здоровья.

 8. #8
  Новичок Марта18
  Регистрация
  06.07.2017
  Сообщений
  7
  Здоровье, сила воли и выдержка.

 9. #9
  Новичок
  Регистрация
  12.08.2017
  Сообщений
  5
  Я делаю зарядку по утрам и хожу на антигравити йогу для позвоночника)

 10. #10
  Новичок dikaya
  Регистрация
  10.01.2019
  Адрес
  Киев
  Сообщений
  5
  Спорт важная часть жизни.Занимаюсь гимнастикой с самого детства.

Метки этой темы