Страница 38 из 104 ПерваяПервая ... 283435363738394041424888 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 371 по 380 из 1038

Тема: Арабские духи Al Haramain, Qurashi, Nabeel, Nase... - архив (04.2012 - 12.2012)

V.I.P. puma
    Цитата Сообщение от Insolence Посмотреть сообщение
    Обмазала меня Lakomka сегодня с ног до головы парфюмом, и я пытаюсь вспомнить какой где. И я уже тоже сижу и жду нового прихода. Хочу-хочу-хочу, правда пока не знаю что =)
    Цитата Сообщение от roksioksi Посмотреть сообщение
    І я сьогодні познайомилась із цими божественними парфумами І все завдяки Lakomka Також хочу попробувати цю красу...
    Insolence, roksioksi, добрый вечер, я очень рада, что Вы имеете такую возможность попробовать арабские ароматы. Lakomka - Неличка, СПАСИБО огромное и от меня!
    Девочки,сама ожидаю этого прихода, интересно познакомиться самой с новинками и, конечно, передать Вам эту красоту! Аж нос чешется от нетерпения.

2. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Insolence (30.10.2012),Lakomka (31.10.2012),roksioksi (30.10.2012),Shipra (31.10.2012)

V.I.P. Insolence
    Цитата Сообщение от puma Посмотреть сообщение
    Девочки,сама ожидаю этого прихода, интересно познакомиться самой с новинками и, конечно, передать Вам эту красоту! Аж нос чешется от нетерпения.
    Ага, сьогодні ввечері отримала комплімент "не знаю ЧИМ від тебе нині пахне, але пахне дуже круто". І я не знаю, бо пахне всіма чотирма ароматами, на мій погляд. Читаю переписку з Нельою і пробую їдентифікувати, що хочу =) А банка! банка то яка.

4. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    puma (30.10.2012),roksioksi (30.10.2012)

V.I.P. puma
    Цитата Сообщение от Олька Посмотреть сообщение
    Девочки,а я сегодня попробовала смешать два аромата надея + малаки,понимаю,что это настоящее издевательство над ароматом,но получилось так прикольно и довольно прилично!!!!! Настя,не ворчи,больше не буду так извращаться над твоими шедевральными духами,это был эксперимент
    Оль, ну если прилично получилось - то почему бы и нет. Главное, чтобы тебе самой понравилось. Хотя я в этой композиции ничего извращенного не вижу: европейская сладковатая Надея и восточный удовый Малаки. Хотя сама бы не рискнула...

V.I.P.
    Ага, сьогодні ввечері отримала комплімент "не знаю ЧИМ від тебе нині пахне, але пахне дуже круто". І я не знаю, бо пахне всіма чотирма ароматами, на мій погляд. Читаю переписку з Нельою і пробую їдентифікувати, що хочу =) А банка! банка то яка.
    Ха -ха,рассмешила,ну какая же там банка!!! Там ФЛАКОНЫ и именно с большой буквы,это первое,что меня зацепило в арабских духах (Наташ,без обид)

7. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо Олька за это сообщение:
    Lakomka (31.10.2012),puma (30.10.2012),roksioksi (30.10.2012)

V.I.P. puma
    Ната, а что понравилось больше всего? Хотя я понимаю, что из четырех ароматов сложно понять, что именно больше "твое".

9. Сказали спасибо puma:
    roksioksi (30.10.2012)

V.I.P. Insolence
    Ната, а что понравилось больше всего? Хотя я понимаю, что из четырех ароматов сложно понять, что именно больше "твое".
    Ні, нормально можу сказати. що сподобалось. просто зразу не запам*ятовую назви, мушу підглядати в переписку З першого "занюху" мені сподобався REMEMBER ME, і флакон дуже гарний (думаю, що нас, звиклих до європейського спирту, арабські флакони всі вражають), і всім "нюхаючим" сподобався саме він. NIGHT DREAMS, як і казала Неля - " ти їх не поймеш", з першого затесту "непоняла", але не була б такою категоричною, що то не моє. Просто на всі парфуми є своя хімія шкіри і погода. А погода була ще та холодрига на вулиці.
    А от що дійсно зачепило. то це MAZE (якщо я правильно запам*ятала) вони такі і жіночні і чоловічі водночас, одним словом унісекс, давно такі шукала на заміну тому улюбленому європейсько-американському спирту, який зняли з виробництва. І останньою була Есра (якось так), так от її або було замало для затесту, або на зовнішній стороні руки (долоні) нема чого тестити, парфуму не чую зовсім - тільки якесь мило. Але про те, що не сплутала MAZE і Есру - я не впевнена.
    І ось після 6 год. з 4х ароматів все таки більше моє це MAZE, а REMEMBER ME очевидно мене зачепив тільки базовими нотами. А знаючи "свій смак" підозрюю, що те, що мені подобається, відповідно є і найдорожчим зі всіх спробуваних ароматів =))
    Ну якось так перше враження.

11. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    Lakomka (31.10.2012),puma (30.10.2012),roksioksi (30.10.2012),Олька (31.10.2012)

V.I.P. puma
    Ні, нормально можу сказати. що сподобалось. просто зразу не запам*ятовую назви, мушу підглядати в переписку З першого "занюху" мені сподобався REMEMBER ME, і флакон дуже гарний (думаю, що нас, звиклих до європейського спирту, арабські флакони всі вражають), і всім "нюхаючим" сподобався саме він. NIGHT DREAMS, як і казала Неля - " ти їх не поймеш", з першого затесту "непоняла", але не була б такою категоричною, що то не моє. Просто на всі парфуми є своя хімія шкіри і погода. А погода була ще та холодрига на вулиці.
    А от що дійсно зачепило. то це MAZE (якщо я правильно запам*ятала) вони такі і жіночні і чоловічі водночас, одним словом унісекс, давно такі шукала на заміну тому улюбленому європейсько-американському спирту, який зняли з виробництва. І останньою була Есра (якось так), так от її або було замало для затесту, або на зовнішній стороні руки (долоні) нема чого тестити, парфуму не чую зовсім - тільки якесь мило. Але про те, що не сплутала MAZE і Есру - я не впевнена.
    Ну якось так перше враження.
    Ната, я обожнюю нашу мелодійну українську мову, не стрималась і так хочеться відповісти саме українською. Мені твої враження дуже подобаються, вони такі прості і водночас глибокі, чисті, відкриті.
    Що стосується твоїх уподобань, то я розумію, Maze, просто перебив своїми смачними деревинками усі інші аромати. У такому випадку, я кажу, що треба слухати кожен аромат окремо один від одного. І тільки тоді можна почути усю красу таємничої арабської парфумерії.

13. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Lakomka (31.10.2012),roksioksi (30.10.2012),Shipra (31.10.2012),Олька (31.10.2012)

V.I.P. Insolence
    Maze, просто перебив своїми смачними деревинками усі інші аромати. У такому випадку, я кажу, що треба слухати кожен аромат окремо один від одного.
    Але Лакомку я так рідко бачу, і вона вже все порозливала по столі =))) Чекатиму нового "приходу" товару, і надіюсь Ви мені щось порадите для початку

15. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    puma (30.10.2012),roksioksi (30.10.2012)

V.I.P. puma
    Але Лакомку я так рідко бачу, і вона вже все порозливала по столі =))) Чекатиму нового "приходу" товару, і надіюсь Ви мені щось порадите для початку
    Авжеж, зроблю добірку пробників. Тільки мені треба знати з яких ароматів почнемо, маю на увазі твої уподобання: квітковий, східно-квітковий, гіркий, солодкий, свіжий, пряний, деревний.

17. Сказали спасибо puma:
    Insolence (30.10.2012)

V.I.P. Insolence
    З отсаннього улюбленого
    Shiseido Zen (2007)
    Ароматы: цветочные, древесные
    Начальная нота: грейпфрут, бергамот, персик, ананас
    Нота "сердца": фрезия, гардения, фиалка, ландыш, гиацинт, китайская роза, лотос
    Конечная нота: пачули, кедр, белый мускус, амбра, ладан
    Ну і я така собі "ділова калбаса" блондинка, тому схід і солодкі то наразі відпадає, бо явно не моє, а свіже\деревне напевно не по сезону. Хоча.. стараюсь "розносити" і приручити будь-які парфуми.

19. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    Lakomka (31.10.2012),puma (30.10.2012)