Страница 39 из 104 ПерваяПервая ... 293536373839404142434989 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 381 по 390 из 1038

Тема: Арабские духи Al Haramain, Qurashi, Nabeel, Nase... - архив (04.2012 - 12.2012)

V.I.P. roksioksi
    Цитата Сообщение от puma Посмотреть сообщение
    Авжеж, зроблю добірку пробників. Тільки мені треба знати з яких ароматів почнемо, маю на увазі твої уподобання: квітковий, східно-квітковий, гіркий, солодкий, свіжий, пряний, деревний.
    Ой, а у мене, напевне, все, крім гіркого Як же ж мене вони зачіпили... Тільки що коханому розказувала про них, натякала, а він питав чи нема чоловічих часом От губу розкатав! Ні?

2. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо roksioksi за это сообщение:
    Lakomka (31.10.2012),puma (30.10.2012)

V.I.P. Insolence
    Цитата Сообщение от roksioksi Посмотреть сообщение
    Ой, а у мене, напевне, все, крім гіркого Як же ж мене вони зачіпили... Тільки що коханому розказувала про них, натякала, а він питав чи нема чоловічих часом От губу розкатав! Ні?
    То про які ?

4. Сказали спасибо Insolence:
    puma (10.11.2012)

V.I.P. roksioksi
    Цитата Сообщение от Insolence Посмотреть сообщение
    То про які ?
    Всі))) Серйозно, мені всі сподобались. А найбільше пам*ятаю "Пам*ятай мене" і ці останні, які ти мені помастила на іншу руку, вони мені так пахнуть зараз... Мммм...

Напевне Есра (така назва цікава)

6. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо roksioksi за это сообщение:
    Lakomka (31.10.2012),puma (10.11.2012)

V.I.P. puma
    Цитата Сообщение от Insolence Посмотреть сообщение
    З отсаннього улюбленого
    Shiseido Zen (2007)
    Ароматы: цветочные, древесные
    Начальная нота: грейпфрут, бергамот, персик, ананас
    Нота "сердца": фрезия, гардения, фиалка, ландыш, гиацинт, китайская роза, лотос
    Конечная нота: пачули, кедр, белый мускус, амбра, ладан
    Ну і я така собі "ділова калбаса" блондинка, тому схід і солодкі то наразі відпадає, бо явно не моє, а свіже\деревне напевно не по сезону. Хоча.. стараюсь "розносити" і приручити будь-які парфуми.
    Звісно, по одному аромату не можна зрозуміти всього смаку, але я думаю, що треба все пробувати виключно на своїй шкірі. Іноді ми самі до кінця не знаємо себе, на що може повернути наш ніс, і який аромат нас заціпить за саме серце, вчепиться в нас або ми в нього закохаємось до нестями.
    Арабські парфуми дуже незвичні, в них є дещо, і я думаю, це і є душа. Вони оживають тільки на теплій шкірі, починають жити з нами, дихати як ми. І якщо аромат однозначно "наш" - ми стаємо одним цілим і не треба більше нічого розуміти.
    Я пропоную звернути увагу на такі аромати. Це все буде незабаром:
    FUTAINA Syed Junaid Alam - Этот аромат самый свежий, самый живой, самый заметный, настоящий коктейль бодрости, женской чувственности, загадки и легкого флирта. Ассоциации с живой родниковой водой, которая бьет ключом с природной силой и естественностью. Аромат фантастический, искрящийся, очень красивый шлейф. Нежный, сексуальный, притягательный... жасмин и ландыш - утонченный союз для истинной леди в любое время года.Ожидается в новом поступлении.TARNEEM (Тарним) Asgharali - вдохновляющий и мечтательный аромат, белые цветы и ландыши… с древесно-мускусным шлейфом. Ожидается в новом поступлении.
    NAWAEM (НАВАЭМ) Syed Junaid Alam - нежный и красивый, цветочно-фруктовый аромат с древесно-мускусным шлейфом. Очень похож на Tarneem, но, если в Тарниме ландыш, то в Наваэм - лотос. В наличии пробник 1 мл - 63 грн.
    MASHAAYER (МАШАИР), Al Haramain - Терпкий, нежный, сладкий с легкой горчинкой аромат раскрывается древесными оттенками, цветочными нотами, ладаном и мускусом. Аромат восточных сладостей и шоколада. Ожидается в новом поступлении.
    GHAIDAE (Гайдэ) Syed Junaid Alam - яркий цветочно-фруктовый, в шлейфе белый мускус и ваниль. Ожидается в новом поступлении.
    LAYAN (ЛАЯН) Syed Junaid Alam - очень спокойный, легкий и очаровательный аромат, в шлейфе белый мускус и цветочные ноты. Ожидается в новом поступлении.
    NADEYA (Надея) Syed Junaid Alam - цветочно-фруктовый, очень мягкий, сладость дают апельсин и жасмин, в шлейфе белый мускус и роза. Ожидается в новом поступлении.
    NOORA (НУРА) Al Haramain - красочный, жизнерадостный, сладкий, но не приторный, в течение дня аромат на коже меняется,и к вечеру остается только древесная нота со вкусом клубники со сливками. Ожидается в новом поступлении.

8. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Insolence (30.10.2012),Lakomka (31.10.2012),Shipra (31.10.2012),Олька (31.10.2012)

V.I.P. Insolence
    Цитата Сообщение от puma Посмотреть сообщение
    Звісно, по одному аромату не можна зрозуміти всього смаку, але я думаю, що треба все пробувати виключно на своїй шкірі. Іноді ми самі до кінця не знаємо себе, на що може повернути наш ніс, і який аромат нас заціпить за саме серце, вчепиться в нас або ми в нього закохаємось до нестями.
    То точно, бо те, що мені під носом на мені пахне трояндою - моїй мамі пахне цукерками =))

10. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:

V.I.P. roksioksi
    Моїм фаворитом зараз є Чорна Орхідея Тома Форда, щось таке спокусливе, тепле, огортаюче, не приторно-солодке, але все ж солодке... От якщо на моїй лівій руці зараз Есра - то вона мені дуже сподобалась...

12. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо roksioksi за это сообщение:

V.I.P. puma
    Roksioksi, думаю вам можна пропонувати все, крім явного насиченого уду (агарової деревини), він дає гіркоту, але іноді у композиції з іншим компонентами саме він розкривається незвичайною красою і глибиною.
    Для чоловіків теж можна знайти дещо цікаве, але я скажу, їм легше, чоловічих ароматів не так багато як жіночих. Мені дуже подобається Maze саме на чоловічій шкірі, він такий незвичайний, в той же час смачний, і неможливо відірвати мені ніс від шиї мого чоловіка, коли він їх одягає...

Моїм фаворитом зараз є Чорна Орхідея Тома Форда, щось таке спокусливе, тепле, огортаюче, не приторно-солодке, але все ж солодке... От якщо на моїй лівій руці зараз Есра - то вона мені дуже сподобалась...
    Якщо сподобалась ESRAA, то це є легким східним ароматом у сучасному виконанні.
    Думаю, вам може сподобатись до того списку, що я писала, ще й:
    BANAFSAJ NIGHT (Банафсаж Найт) Syed Junaid Alam - страстный, роскошный и глубокий цветочный аромат, очень выразительный, с древесно-мускусным шлейфом.
    RANIA Rasasi - цветочно-восточный. Аромат очень женственный, сексуальный и теплый, он окутывает свою обладательницу ярким чувственным шлейфом. Жасмин, роза и иланг-иланг в сочетании с древесными нотами.

14. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Insolence (30.10.2012),Lakomka (31.10.2012),roksioksi (30.10.2012),Олька (31.10.2012)

V.I.P. Lakomka
    Ой, дівчаточка! Якщо б Ви знали, як мені приємно Розхвалили мене тут і в іншій темці roksioksi Роксоляночка, Insolence Наталочка. Дякую Вам за такі хороші відгуки. Сьогодні зранку сіла каву випити на хвильку, бо біжу на ранок до дитини і на конференцію майже одночасно..і так собі настрій підняла. Дякую Вам, мої дорогенькі, що Ви є І Настюші, що дарує нам таку радість. Я коли перший раз натрапила на її темку, подивилась, що продається все по 1мл. (для мене найменше це 100мл), подивилась на ціни і зразу ж вийшла. До того ж, чомусь зразу виникли асоціації, що арабська парфюмерія вся для літніх дам і з удушливим запахом. Але спокою мені ця темка не давала...ходила, заглядала, читала відгуки і ризикнула... Поговоривши з Настюшою по телефону, чомусь всі сумніви "брати" чи "не брати" зразу відпали. Взяла навіть те, чого не планувала. В подаруночок отримала ще й пробничок Нічних снів(згадала, аж захотілось...а нема) Я коли отримала посилку, то в машині її зубами розривала (щось на подобі як ми вчора біля універу дівчатками посилку розпаковували) І коли побачила флакон, відкрила пробніки...я чуть не вмерла від радості! Я так боялась розчаруватись, а тут!!! Я не вмію передати того настрою, яким мене наділяють ці аромати але я з самого ранку, після душу, ще на вологе тіло обов"язково наношу капельку аромату. Настрій чудовий! чесно...Чекаю з великим нетерпінням новинок. Дякую Настуні за капельки щастя в таких красивих флакончиках. Всіх люблю. Вибігаю (з прекрасним настроєм) Вибачте за помилки,спішу.

16. 6 пользователя(ей) сказали cпасибо Lakomka за это сообщение:
    Insolence (31.10.2012),puma (31.10.2012),roksioksi (31.10.2012),Shipra (31.10.2012),Tina (31.10.2012),Олька (31.10.2012)

V.I.P. puma
    Цитата Сообщение от Lakomka Посмотреть сообщение
    Ой, дівчаточка! Якщо б Ви знали, як мені приємно Розхвалили мене тут і в іншій темці roksioksi Роксоляночка, Insolence Наталочка. Дякую Вам за такі хороші відгуки. Сьогодні зранку сіла каву випити на хвильку, бо біжу на ранок до дитини і на конференцію майже одночасно..і так собі настрій підняла. Дякую Вам, мої дорогенькі, що Ви є І Настюші, що дарує нам таку радість. Я коли перший раз натрапила на її темку, подивилась, що продається все по 1мл. (для мене найменше це 100мл), подивилась на ціни і зразу ж вийшла. До того ж, чомусь зразу виникли асоціації, що арабська парфюмерія вся для літніх дам і з удушливим запахом. Але спокою мені ця темка не давала...ходила, заглядала, читала відгуки і ризикнула... Поговоривши з Настюшою по телефону, чомусь всі сумніви "брати" чи "не брати" зразу відпали. Взяла навіть те, чого не планувала. В подаруночок отримала ще й пробничок Нічних снів(згадала, аж захотілось...а нема) Я коли отримала посилку, то в машині її зубами розривала (щось на подобі як ми вчора біля універу дівчатками посилку розпаковували) І коли побачила флакон, відкрила пробніки...я чуть не вмерла від радості! Я так боялась розчаруватись, а тут!!! Я не вмію передати того настрою, яким мене наділяють ці аромати але я з самого ранку, після душу, ще на вологе тіло обов"язково наношу капельку аромату. Настрій чудовий! чесно...Чекаю з великим нетерпінням новинок. Дякую Настуні за капельки щастя в таких красивих флакончиках. Всіх люблю. Вибігаю (з прекрасним настроєм) Вибачте за помилки,спішу.
    Нелічка, дуже-дуже дякую, що передала свої враження іншим дівчатам та ще й дала можливість почути всю цю красу на собі. Я отримала велике задоволення від спілкування з roksioksi Роксоляночкой та Insolence Наталочкой!
    Я дуже сподіваюсь, що ви ще відкриєте для себе нові аромати, багаті, глибокі, чуттєві, пристрасні, загадкові, романтичні. Загалом на різний смак, настрій, характер, цвіт волосся, шкіри та інше.
    Дівчата, всі, хто небайдужий до арабських парфумів, хто підтримує цю тему ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!! СПАСИБІ!!!

18. 7 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Insolence (31.10.2012),Lakomka (31.10.2012),roksioksi (31.10.2012),Shipra (31.10.2012),Tina (31.10.2012),Келли (31.10.2012),Олька (31.10.2012)

Посетитель Vишенка
    Настюша - это тебе СПАСИБО за то, что познакомила нас с волшебными ароматами!!!
    Я вот еще спросить хотела - как цвет волос играет роль в выборе аромата? Вот кто-то, когда описывает свои предпочтения, говорит- "я блондинка с голубыми глазами, или брюнетка с карими" - от этого зависит выбор аромата? Или может, это глупый ворос

20. Сказали спасибо Vишенка:
    puma (31.10.2012)