Страница 58 из 104 ПерваяПервая ... 84854555657585960616268 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 571 по 580 из 1038

Тема: Арабские духи Al Haramain, Qurashi, Nabeel, Nase... - архив (04.2012 - 12.2012)

V.I.P. Insolence
    Цитата Сообщение от roksioksi Посмотреть сообщение
    Ну а бахур - окрема тема. Я його хочу
    Пахучку нюхаю і нюхаю,уявляю, як буде пахнути машина.... Ммммм...
    Неля, нам колись справді треба домовитись про зустріч, може в Пузатій, і гарненько все обнюхати і записати свої хотілки, бо з тієї ейфорії я вже не пам*ятаю назви ароматів (пам*ятаєш, як я тебе за Таріх допитувала)
    І ще раз дякую,Настя, за ту красу, з якою нас познайомила!

п.с. все, біжу на пару.
    Приєднуюсь до всього написаного.
    А зустрітись треба, бо я ще сьогодні обмазала всіма пробниками Катю Катенок, то через секунду вона телефонує і каже "що ти наробила, я пахну на всю маршрутку. а мені ще працювати".
    Та що, дівчата - давайте зберемся на "обнюхи-оглядини"
    п.с. А у мене на роботі дівки вже розрізняють парфуми по типу "О! А нині ти пахнеш не так як вчора" =))

2. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    Lakomka (20.11.2012),puma (20.11.2012),roksioksi (21.11.2012),Shipra (20.11.2012)

V.I.P.

Арабские духи Al Haramain, Asgharali, Syed Junaid Alam, Swiss Arabian, Rasasi

Так...пахла дійсно ціла маршрутка, а я насолоджувалась ароматами пів дня. Зараз (це з першої години), такого явного запаху немає, а зблизька зап"ястя ще пахнуть. Це так...кого цікавить стійкість. Для себе визначила, що точно подобається.
    Відкладіть мені будь-ласка Нуру 1мл і Ремембер 1мл . Решту ще буду вибирати. Єдине проблема дуже сподобався ще один запах і не пам"ятаю що там було, або Амира Сільвер або Лайлаті............НЕ ЗНАЮ((. 2 замовляти не хочу бо один з них не дуже сподобався.....

НАТАЛОЧКО ДЯКУЮ ЗА ЗАТЕСТ!!!! Мега позитивна дівчина!!

4. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо Катенок за это сообщение:
    Insolence (20.11.2012),Lakomka (20.11.2012),puma (20.11.2012),roksioksi (21.11.2012)

V.I.P. Insolence
    Цитата Сообщение от Катенок Посмотреть сообщение
    Єдине проблема дуже сподобався ще один запах і не пам"ятаю що там було, або Амира Сільвер або Лайлаті............НЕ ЗНАЮ((. 2 замовляти не хочу бо один з них не дуже сподобався.....

=)) Дякую за комплімент. А щоб визначитись, що не сподобалось, пропоную повторно зібратись )

6. 2 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    Lakomka (20.11.2012),puma (20.11.2012)

V.I.P.
    Ви вирішуйте, де і коли, я дуже постараюсь до вас!!!

8. 3 пользователя(ей) сказали cпасибо Катенок за это сообщение:
    Insolence (20.11.2012),Lakomka (20.11.2012),puma (20.11.2012)

V.I.P. puma
    Цитата Сообщение от roksioksi Посмотреть сообщение
    Не втрималась і перед парою в універі забігла подивитись у одну із своїх улюблених темок. Тільки що від Нелічки, з купою емоцій, вся пахнюча
    Найперше: Неля, твій шеф правий щодо кучерявого сонечка Ти справді дуже енергійна і вся така сяюча (дууууже люблю твоє красиве волосся) І що сказати, ти мені привила любов до Лабіринту. Найперше - це божественний флакон ну і шикарний аромат.... Все-таки мушу колись розкошелитись і купити таке чудо, ну або свого судженого "примусити" купити
    Ну а бахур - окрема тема. Я його хочу
    Пахучку нюхаю і нюхаю,уявляю, як буде пахнути машина.... Ммммм...
    Неля, нам колись справді треба домовитись про зустріч, може в Пузатій, і гарненько все обнюхати і записати свої хотілки, бо з тієї ейфорії я вже не пам*ятаю назви ароматів (пам*ятаєш, як я тебе за Таріх допитувала)
    І ще раз дякую,Настя, за ту красу, з якою нас познайомила!

п.с. все, біжу на пару.
    Цитата Сообщение от Lakomka Посмотреть сообщение
    Боже, дякую Сонечко за стільки компліментів, мені аж не зручно (Але так приємно). Приємно, що сторінки форуму, на який ти попав зовсім випадково, подарував тобі стільки позитиву, приємних емоцій, і найголовніше - це людей, з якими тобі дуже комфортно. Я дякую Вам всім, за можливість почуватись щасливою. Ваша частка - це запорука мого настрою! Люблю Вас безмежно і дуже ціную. Справді, темка стала моєю найулюбленішою.
    І ще одне, та дівчинка, яку я сьогодні обмазала пробничками, тільки що прибігла і питає чи там не має (в парфумах) ніяких афродізіаків. Не знаю, що вона мала на увазі, але зрачки в неї були підозріло розширені
    Дівчата, дякую і СПАСИБІ всім-всім-всім!!! Дійсно, ця темка стала дуже живою, яскравою, теплою... і я точно знаю, що тут можна і посміятись, і про життя потеревенити, задуматись про щось філософське, і саме собою про арабські духи поговорити. І я зрозуміла - ця парфумерія саме для тих, хто хоче мінятись і розвиватись, хто хоче жити своїм власним життям і писати красиву власну історію, розмальовуючи її яскравими фарбами, додаючи соковиті, живі емоції, які йдуть з самого серця...

Цитата Сообщение от Катенок Посмотреть сообщение
    Так...пахла дійсно ціла маршрутка, а я насолоджувалась ароматами пів дня. Зараз (це з першої години), такого явного запаху немає, а зблизька зап"ястя ще пахнуть. Це так...кого цікавить стійкість. Для себе визначила, що точно подобається.
    Відкладіть мені будь-ласка Нуру 1мл і Ремембер 1мл . Решту ще буду вибирати. Єдине проблема дуже сподобався ще один запах і не пам"ятаю що там було, або Амира Сільвер або Лайлаті............НЕ ЗНАЮ((. 2 замовляти не хочу бо один з них не дуже сподобався.....

Треба вам із Лакомкой зустрічатись - у неї достатньо ароматів - на різний смак. Вона дівчина надзвичайна - їй подобається дуже багато чого!!!

10. 5 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Insolence (20.11.2012),Lakomka (20.11.2012),roksioksi (21.11.2012),Shipra (21.11.2012),Юла (21.11.2012)

V.I.P. Insolence
    Атчьотік. Була Неля в гостях. Розлякала півроботи, бо всі думали, що ми пиячимо. А ми.... а ми на блюдечку палили деревяшки в фользі з-під цукерок. сумашечі.
    Банка і коробка MAZE, то звичайно витвір мистецтва. Після неї флакон ремембер мі виглядає м*яко кажучи жалюгідно. А перший раз, коли побачила, то для мене він був шедевром.
    І знов мене обмазали поусюди якимись новими парфумами. всі 4 Al Haramain на букву МУ. (записала на листочку який де, шукаю правда тепер той листочок у сумці, і спробую ідентифікувати).
    І все таки у мене знову передоз. Аж у горлі чую парфуми

12. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    Lakomka (20.11.2012),puma (20.11.2012),roksioksi (21.11.2012),Shipra (21.11.2012)

V.I.P. Lakomka
    Цитата Сообщение от Insolence Посмотреть сообщение
    Атчьотік. Була Неля в гостях. Розлякала півроботи, бо всі думали, що ми пиячимо. А ми.... а ми на блюдечку палили деревяшки в фользі з-під цукерок. сумашечі.
    Банка і коробка MAZE, то звичайно витвір мистецтва. Після неї флакон ремембер мі виглядає м*яко кажучи жалюгідно. А перший раз, коли побачила, то для мене він був шедевром.
    І знов мене обмазали поусюди якимись новими парфумами. всі 4 Al Haramain на букву МУ. (записала на листочку який де, шукаю правда тепер той листочок у сумці, і спробую ідентифікувати).
    І все таки у мене знову передоз. Аж у горлі чую парфуми
    Я тоже прийшла до дому і за мною такий шлейф прийшов, як з парфюмерного магазину. Я не втрималась і залишила на ніч бахур в машині. Так вже мені цей запах сподобався, що думаю на ранок там буде повний капець (в хорошому смислі). Аж шкода палити. Настінька, а він довго так може в кульочку пахнути?

14. Сказали спасибо Lakomka:
    puma (20.11.2012)

V.I.P. Insolence
    І так, поїхали в порядку спадання:
    Mashaayer Al Haramain (Машаір) сподобався найбільше, розкривається теплим деревом, хочеться отак стояти в горах біля високої ватри, гріти руки з горнятком чорного гарячого шоколаду і нюхати-нюхати. Серед всіх чотирьох - мій фаворит, якщо Лабіринт не беру до уваги.
    Taariikh Syed Junaid Alam (Таріх) - для мене всі аромати з ваніллю є вишуканими і його хочеться носити в таку погоду, як зараз у Львові, закутавши ніс у теплу кашемірову шаль, а довкола ваніль і трішки троянди.
    Mukhallath Shuyookhi Silver Al Haramain (Мухаллат Шуюхі) - на одній руці в парі з Mashaayer створили ту цукерочку, але я б не сказала солодку, а той справжній гарячий шоколад, який хочеться не стільки куштувати, скільки вдихати його аромати.
    Matar Al Hub Al Haramain (Матар Аль Хуб) хоча я люблю свіжі аромати, як в описі
    Изысканный и свежий, как легкий морской бриз, аромат
    але мені він занадто різкий і саме його я відчуваю аж в горлі. Ну може в Еміратах бриз і набуває такого присмаку, до Еміратів я не доїхала. Наразі.
    Ну якось воно так, якщо Неля правильно поназивала назви парфумів =))
    І ще, я вияснила, що я люблю не тільки свіжі парфуми, а такі чуттєві, як Машаір та Мухаллат Шуюхі, я намагалась інтуїтивно знайти серед європейських брендів.

16. 6 пользователя(ей) сказали cпасибо Insolence за это сообщение:
    Lakomka (21.11.2012),puma (20.11.2012),Shipra (21.11.2012),Tina (20.11.2012),Олька (21.11.2012),Юла (21.11.2012)

V.I.P. Tina
    Настюш, ты просто метеор! Я уже сегодня забрала посылочку, летела как потерпевшая на почту Ты просто ПРЕЛЕСТЬ!
    В ответ на твою скорость отвечу своей и выложу фото, вдруг девчёнкам будет интересно или пригодится
    Значит сразу описываю
    Remember me Al Haramain (Помни меня) Я в восторге от этого аромата. Удивлена его ценой так сказать. Шикарный, интересный аромат, о котором я уже ранее отписывалась и который захотелось во флаконе и побольше,побольше
    Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	SANY0016.jpg 
Просмотров:	26 
Размер:	96.8 Кб 
ID:	9675Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	SANY0015.jpg 
Просмотров:	26 
Размер:	97.2 Кб 
ID:	9674
    далее Nadeya Syed Junaid Alam (Надея) Сразу нет, как можно..........спустя пол часа-что так прекрасно пахнет? Аромат нежно-пыльный (в хорошем понимании), мне кажется я бы сказала вместо пыльный-содержащий корицу, ваниль и цветы . Как по мне это весенний аромат, когда пробуждается природа и чувства ото сна, первые лучи солнца........я в восторге, но это маме на подарок, прийдется помахать ему ручкой хотя это ж мама.........караул какая я жадная к этим ароматам

Название:	SANY0014.jpg 
Просмотров:	46 
Размер:	97.1 Кб 
ID:	9673Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	SANY0011.jpg 
Просмотров:	36 
Размер:	97.2 Кб 
ID:	9672
    Продолжу Futaina Syed Junaid Alam (Футаина) ОГОГО! Насть, неужели это восток? Я потрясена. Да, все (практически) ароматы интересны, своеобразны и тд и тп..... Но этот.......Это лето! Это потрясающая свежесть, взрыв на цитрусовой фабрике.......море, пляж, солнышко.......я уже хочу лето и этот освежающий аромат на себе! А тут зима на носу....... Отложу его. Хотя не думаю что я вот отложу и не трону, ага........щаз Эмоций масса, не знаю что добавить, но он один из лидеров, который я хочу ..........много я хочу его
    Подходя к финишу посылочки Sultan Al Haramain (Султан). Аромат заслуживает диферамбов. Он однозначно в моем вкусе, только вот что-то напоминает мне, вернее какой-то из ароматов, Насть, спать же не буду, спасай Вот что-то аналогичное было, он уж сильно родной с первых же нот, я его уже (ну его небыло 100%) носила
    И закончу я сухими духами Musk Perfume Jamid Сразу комната наполнилась этим запахом значит, тут муж на пороге -че это тут так пахнет? Ну я ж .....кхкхкх.......чесная блин....не предвидящая......говорю духи мол сухие, хочу в шкаф положить для аромата.......лежат они значит, в машине мужа Капец, они реально женские, они обалденные, я сьесть их хочу непредвиденный знаете ли поворотик такой ну да ладно, он же родной муж........хотя мама тоже не чужая, а жабенятко не дремлит
    И сравнительные фото по флаконам

Название:	SANY0020.jpg 
Просмотров:	40 
Размер:	94.5 Кб 
ID:	9678Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	SANY0019.jpg 
Просмотров:	48 
Размер:	96.7 Кб 
ID:	9677Нажмите на изображение для увеличения. 

Название:	SANY0018.jpg 
Просмотров:	30 
Размер:	97.3 Кб 
ID:	9676
    розовый флакон это Nawaem Syed Junaid Alam (Наваэм) из ранее полученных

Настюш, спасибо тебе за приятный сюрприз, за сервис, за понимание и за то, что ты есть!

18. 9 пользователя(ей) сказали cпасибо Tina за это сообщение:
    Djaga (06.08.2013),Insolence (20.11.2012),Lakomka (21.11.2012),puma (20.11.2012),roksioksi (21.11.2012),Shipra (21.11.2012),На*та*ли* (20.11.2012),Олька (21.11.2012),Юла (21.11.2012)

V.I.P. puma
    Цитата Сообщение от Lakomka Посмотреть сообщение
    Я тоже прийшла до дому і за мною такий шлейф прийшов, як з парфюмерного магазину. Я не втрималась і залишила на ніч бахур в машині. Так вже мені цей запах сподобався, що думаю на ранок там буде повний капець (в хорошому смислі). Аж шкода палити. Настінька, а він довго так може в кульочку пахнути?
    Запах бахура дійсно дуже-дуже притягальний, дивовижний, зачаровує навіть коли просто так його відчуваєш з пакету.
    Як довго буде пахнути - все залежить від того, в якому місці його зберігати - я маю на увазі, що бахуру треба закритий пакет, навіть вакуум, щоб довше зберігався його надзвичайний аромат.

Цитата Сообщение от Insolence Посмотреть сообщение
    І так, поїхали в порядку спадання:
    Mashaayer Al Haramain (Машаір) сподобався найбільше, розкривається теплим деревом, хочеться отак стояти в горах біля високої ватри, гріти руки з горнятком чорного гарячого шоколаду і нюхати-нюхати. Серед всіх чотирьох - мій фаворит, якщо Лабіринт не беру до уваги.
    Taariikh Syed Junaid Alam (Таріх) - для мене всі аромати з ваніллю є вишуканими і його хочеться носити в таку погоду, як зараз у Львові, закутавши ніс у теплу кашемірову шаль, а довкола ваніль і трішки троянди.
    Mukhallath Shuyookhi Silver Al Haramain (Мухаллат Шуюхі) - на одній руці в парі з Mashaayer створили ту цукерочку, але я б не сказала солодку, а той справжній гарячий шоколад, який хочеться не стільки куштувати, скільки вдихати його аромати.
    Matar Al Hub Al Haramain (Матар Аль Хуб) хоча я люблю свіжі аромати, як в описі але мені він занадто різкий і саме його я відчуваю аж в горлі. Ну може в Еміратах бриз і набуває такого присмаку, до Еміратів я не доїхала. Наразі.
    Ну якось воно так, якщо Неля правильно поназивала назви парфумів =))
    І ще, я вияснила, що я люблю не тільки свіжі парфуми, а такі чуттєві, як Машаір та Мухаллат Шуюхі, я намагалась інтуїтивно знайти серед європейських брендів.
    Наталочка, дуже тобі велике дякую за такі дивовижні враження. Я уявляю собі Машаір у Львові - це мабуть щось! Ти так яскраво асоціюєш аромати з образами, які живуть в тобі!
    хочеться отак стояти в горах біля високої ватри, гріти руки з горнятком чорного гарячого шоколаду і нюхати-нюхати
    Мабуть нанесу цей аромат на себе сьогодні.
    Matar Al Hub Al Haramain - Изысканный и свежий, как легкий морской бриз, аромат
    Я повністю згодна, що це дещо невірний опис. Справа в тому, що я готую описи ще до того, як приходять нові аромати (по просторам інтернету). А потім звісно розбираю їх сама і дещо коректую.
    Цей аромат з самого початку розкривається там багатим солоденьким мускусом, і я собі уявляю якусь пушистість. Далі вступають квіткові нотки, амбра і трохи ванілі. Дивовижний СХІД! Аромат м'який, тепло-солодкий, просто дивовижний!
    Последний раз редактировалось puma; 20.11.2012 в 23:09.

20. 4 пользователя(ей) сказали cпасибо puma за это сообщение:
    Insolence (20.11.2012),Lakomka (21.11.2012),Shipra (21.11.2012),Юла (21.11.2012)