• "Харків-Beauty" на Арт-заводі "Механіка"

  12-14 вересня на Арт-заводі "Механіка" проходитиме спеціалізована виставка "Харків-Beauty".

  На виставці ви знайдете багато косметичних брендів, побачите нові тенденції перукарського мистецтва та нігтьової індустрії, модні техніки макіяжу та SPA-масажу. Ви можете придбати косметику та професійне обладнання як для салонів краси, так і для особистого застосування.

  Організатори завжди планують програму тематичних заходів виставки, враховуючи професійну зацікавленість як для майстрів-початківців, так і для профі. Традиційно, анонсовано 3-х денний Фестиваль з нігтьової естетики NailFest 2019, що завжди висвітлює актуальні професійні теми та збирає прогресивну спільноту нейл-майстрів України. Конгрес з шугарінгу триватиме 2 дні, щоб задовольнити потреби професійних питань всіх присутніх майстрів. Також, анонсовано Конференцію з косметології, безкоштовні стендові доповіді з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу та косметології та багато іншого. Докладний розклад бьюти-заходів буде оголошено 15 серпня 2019 року.

  Орагнізатори запрошують усіх відвідувачів виставки приєднуватися до них в соціальних мережах Facebook і Instagram, щоб бути в курсі останніх новин, приймати участь в цікавих конкурсах та отримувати приємні подарунки від партнерів виставки-провідних beauty-брендів.

  На вас уже чекають! Готуйтеся отримати вам безліч позитивних емоцій та щирих посмішок!

  Час для відвідування виставки:

  • 12-13 вересня з 10:00 до 18:00
  • 14 вересня з 10:00 до 16:00