• Відбулася яскрава та стильна феєрія в місті Львів!

  Осінь змінила літо, але так хочеться продовжити сонячне та яскраве літо! Хочеться піднесеного настрою, яскравих емоцій, стильної зачіски та чаруючих витворів мистецтва в образі індивідуальності. І все це стало реальністю завдяки «Форуму моди та краси», який відбувся 30.09-02.10.2015 у м. Львові!

  Саме тут кожен зміг знайти для себе унікальні послуги, аксесуари, осінні тренди, відкрив сучасні технології, вдосконалив свої знання, вміння та навички в створенні ідеального іміджу!

  Це були 3 дні захопливої феєрії індустрії краси та стилю!

  ІІ Спеціалізована виставка «Імідж краси» - зовсім юна проте, амбіційна та потужна виставка, яка вже вдруге зібрала в одному місці провідних майстрів перукарської, нігтьової та косметичної індустрії!

  В рамках виставки «Імідж краси» було представлено:

  • Спеціалізований майданчик де були продемонстровані професійні торгові марки в галузі перукарства, косметології, візажу та нігтьової естетики – де кожен майстер та звичайний відвідувач знайшли для своєї роботи та хобі всі необхідні інструменти, аксесуари, матеріали та мали можливість отримати подарунки.
  • Відбулось представлення послуг салонів та спеціалізованих навчальних закладів, де кожен бажаючий мав можливість скористатися послугами салонів, а також, підібрати заклад, де навчатимуть мистецтву перукарства, нігтьової естетики та ще багато цікавих напрямків, що не залишать осторонь жодного відвідувача.
  • Низка професійні супутніх заходів, майстер-класів, семінарів, конкурсів та змагань вразили своєю наповненістю, креатином та стали незабутніми враженням для відвідувачів та учасників.

  Впродовж 3 днів в рамках виставки «Імідж краси» відублися:

  • XVІI фестиваль перукарського мистецтва Львівщини – фестиваль, де молоді перукарі запропонували свій погляд на сучасні тенденції перукарського мистецтва.
  • Перукарські змагання серед молоді «Галицький талант» - конкурс, де молоді, творчі та перспективні перукарі креативно боролися за титул «Галицький талант – 2015
  • Битва стилістів «Кінематограф» - відвідувачі мали нагоду на власні очі перевтілення моделей в відомих зірок кінематографу минулого та сучасності
  • Конкурс «Barbershop» - унікальний конкурс на всю Західну Україну! Вважають, що краса тільки для жінок, а як же наші мужні чоловіки? Сьогодні серед чоловіків модно та престижно гордо носити розкішну бороду, підкручені вуса та Old-school зачіску. Саме для таких поціновувачів чоловічої краси було проведено грандіозний конкурс на кращу бороду та вуса!
  • Конкурс «Мистецтво постижу» - за місце кращого боролися майстри вишуканого, творчого, оригінального та креативного мистецтва постижу – учасники відкрили новий формат зачіски в стилі постижу.
  • Вперше Змагання по манікюрному мистецтву «Your Nails» – змагання, де кожен майстер манікюру мав нагоду поборотися за титул найкращого майстра з художнього розпису нігтів! Проявити свою креативність, продемонструвати свою майстерність та якість роботи. Змагання складались з двох номінацій "Манікюр soak off гелями, класичне покриття" та "Манікюр soak off гелями, художнє покриття". В цих номінаціях приймало участь 26 майстрів. Судили ці змагання знані професіонали Клопотова В., Кутовая Я., Ілечко О. Судді були шоковані рівнем учасників, насправді було дуже важко обрати переможця. Основний цінний подарунок виборола учениця третього курсу Львівського ПТУ ПО Росяк Анастасія- це сертифікат від Східноєвропейської нігтьової Асоціації на участь в відбіркових змаганнях на чемпіонат Європи.

  Це були вражаючі 3 дні креативу та краси. Кожен відвідувач знайшов те, що шукав та отримав подарунки. Всі учасники змагань отримали гідний титул та досягнули нового рівня у сфері діяльності. Завдяки виставці «Імідж краси» в Львові стало більше красунь, більше титулованих переможців, більше майстрів, які отримали сертифікати своїх досягнень.

  Ви варті красивого іміджу та модного стилю!