Показано з 1 по 3 з 3

Тема: Яке дзеркало обрати?

 1. #1
  Новичок KiraL
  Реєстрація
  12.05.2023
  Повідомлень
  4

  Яке дзеркало обрати?

  Хочу подарувати подрузі на день народження дзеркало у вітальню. Але трохи затруднююся із вибором. Адже асортимент у магазинах великий, і вибрати щось універсальне, щоб підійшло під всі стилі інтер'єру, не так просто. Підкажіть, які будуть варіанти?

 2. #2
  Новичок
  Реєстрація
  04.12.2013
  Повідомлень
  8
  Said Thank You
  4
  Я вважаю, що краще купувати щось універсальне. Таке дзеркало ваша подруга зможе повісити чи поставити у будь-якій кімнаті. Особисто я люблю такі речі, які можна ставити будь де і вони будуть там, як на місці, адже сама дуже часто роблю у квартирі перестановку меблів. Тож, думаю, дзеркало в металевій рамі буде ідеально підходити до будь-якого інтер'єру. Ось тут можете подивитися різні варіанти https://zerkala.lviv.ua/categories/v-metalevii-ramtsi . Крім того, можете додатково замовити підсвітку. Тоді біля такого дзеркала дуже добре буде наносити макіяж.

 3. #3
  Новичок KiraL
  Реєстрація
  12.05.2023
  Повідомлень
  4
  Дякую за варіант, який ви запропонували. Зараз гляну, що там є. Я маю уявлення про те, яке дзеркало вона хоче, думаю, зможу обрати. А тим більше, якщо додатково можна замовляти якісь опції, спробую зробити цей подарунок найкращим.

Мітки цієї теми